| Cristiana_Daria_1965 a întrebat:

Buna ziua! O intrebare daca are cineva un raspuns si stie despre ce este vorba.La festivalul Neversea este biletul general

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista bilet general, exista bilet INDIVIDUAL.

| Cristiana_Daria_1965 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca ati citit intrebarea mea cum trebuie si nu cred ca ati intrat pe site ul festivalului pentru a vedea ce tipuri de bilete ofera.Biletul la care ma refeream eu este de acces GENERAL, nu inteleg unde este confuzia dvs cand eu am intrebat daca stie cineva de ce aceasta diferenta. Daca nu ati inteles intrebarea nu mai raspundeti aiurea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristiana_Daria_1965):

Confuzia a fost creata chiar de tine, fiindca nu ai explicat daca este vorba de tipul de bilet, sau forma de acces.

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti tipurile de bilete si preturile lor pe site:

https://neversea.com/ro/tickets