| ove02te a întrebat:

Sunt Ovi, eu locuiesc in Germania si am 16 ani. Intrebarea mea este urmatoarea:
Cum as putea s-o fac oare sa sufere si sa se indragosteasca de mine? O iubesc foarte mult pe fata aceasta, suntem la licee diferite.La inceput ne iubeam, ne indragostiseram unul de altul.Eu o iubesc in continuare dar mi-a facut probleme si ne-a, indepartat putin. Simt ca trebuie sa sufere putin.Imi doresc sa se indragosteasca de mine, sa o doara si sa planga si sa isi doreasca enorm sa fiu langa ea si sa o ascult, adica vreau ca ea sa ma vrea si sa fie fericita cand vom vorbi. Intelegeti voi? Ea e romanca ca si mine si stam la 2 strazi distanta! Va rog nu stiti cate depresii am avut din cauza ei. O data ne-am certat la telefon si in spatele meu se aflau parintii si asa ca m-au auzit... dupa m-am certat cu ei si la final cu ea m-am impacat. Observ ca daca nu-i scriu se intristeaza. Cand avem activitati in afara clasei se lipeste rau de mine, s-a si pus pe mine parca are momente. Ea sta la bunici, mama ei a murit si tatal ei munceste. E extrem de dura de fel dar cand ne vedem la scoala e buna cu mine si de 2 ori am vrut sa ne sarutam, de la sine a venit, m-am indepartat eu de frica sa nu ma raneasca din nou. Deci vreau sa o fac sa ezit, sa o ating, sa tresare si sa se gandeasca la mine mult, sa fie innebunita dupa mine, ce imi recomandati? Mai ales cand ne vedem dupa scoala, sa o fac sa fie geloasa? Nu suporta asta sa nu-i mai scriu si cum sa vorbesc cu ea daca renunt la asteptare? Imi pare rau si va rog sa-mi scuzati greselile gramaticale. Nu stiu bine gramatica Romana, stau in Belgia de la varsta de 4 ani. Scriu dezastruos. La mine ploua si sunt in statie
O iubesc groanzic intelegeti-ma, ma doare si pe mine dar alta cale simt ca nu exista.
Dispun si ofer funda.
Toate cele bune

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut sa te sarute si tu te-ai tras? pai ea e fata sau tu?
Si de ce ai vrea sa o faci sa sufere si nu ii spui ei ce gandesti?
Sa-i spui, uite bai, eu te iubesc, si vreau sa avem o relatie serioasa, bazata pe intredere si multa comunicare. Sa-mi zici ce ai pe suflet si eu sa iti zic ce am pe suflet.
Si porniti de acolo

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti in Germania sau in Belgia?

| ove02te explică (pentru darrio2007):

Ce aveam in minte nu stiu ma gandeam la alte lucruri.
Stau in Belgia

| darrio2007 a răspuns (pentru ove02te):

Se mai intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa diferenta dintre adevarata iubire si obsesia iubirii.