| SaveTheNature a întrebat:

Pe cine ati vota presedinte dintre urmatorii (fii sincer)

1.Traian Basescu

2.Crin Antonescu

3.Victor Ponta

4. Dan Diaconescu

5.Corneliu Vadim Tudor

6.Gigi Becali

7.Marko Bella

8.Nici unul dintre cei enumerati

9.Nu voi vota

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

5. Corneliu Vadim Tudor.

| VladimirPutin a răspuns:

| StiuCeSpun a răspuns:

5.Vadim Tudor

| BETTYNA a răspuns:

Gigi Becali happy

| Iadhira a răspuns:

3.Victor Ponta, e cel mai tânăr şi presupun că are alte puncte de vedere cu ţara asta care se cam duce...

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns (pentru Iadhira):

Noroc ca ne-a facut de rahat la Bruxelles

| ioanionel a răspuns (pentru Iadhira):

Acum constat ca stie cu sa duca o tara de rapa!

| Iadhira a răspuns (pentru ioanionel):

Dupa cum se vede toti sunt primii la aspectu ' asta, insa e bine sa se faca unele schmbari, adica decat sa mergem in jos in continuare, mai bine schimbam putin lucuruile, nu zic ca va merge mai bine, dar nici nu stim daca va merge si mai rau.

| ioanionel a răspuns (pentru Iadhira):

Au demonstrat cum au dus tara de cand au loat puterea! Cursu leului a crescut enorm, somajul a crescut pe timp de vara atunci can in mod normal scadea putin, imaginea Romaniei e varza in Europa si exemplele ar putea continua.
Cu dragi nosti conducatori iubiti din greseala in greseala spre victoria finala!

| HippiTweety a răspuns:

9. sau 8. daca as putea vota laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Becali. Si-asa suntem o turma de oi.

| 이벨 a răspuns:

Mama mi-a spus o data ca va fi ales un presedinte imbracat in alb. A zis ca auzit asta dintr-o poezie sau de undeva...A spus ca acela va fi Crin Antonescu. El e "alb" (ca si crinul laughing ).

| Banannie a răspuns:

5. Corneliu Vadim Tudor

| mickeye a răspuns:

Pe oricare în afară de Ponta, Antonescu sau ungurul Marko.
Țara trebuie condusă.În mod normal nu aș vota pe nimeni, dar știu că dacă nu voi merge la vot, voi ajuta USL+UDMR să câștige.

| gratian a răspuns:

4.Diaconescu presedinte

| SaveTheNature explică (pentru gratian):

Pai unde mai e? ce mai face Diaconescu? mai deschide televiziune.

| Posesiv a răspuns:

Dan Diaconescu

| RareshKoennigsing a răspuns:

6.Gigi Becali laughing