| JohNNy7200 a întrebat:

17 ani am si imi doresc sa nu le mai cer bani parintilor cand am vreo pofta, ceva laughing
Ma simt prost ca doar stau in casa si nu contribui cu nimic, ASA CA! vreau sa ma angajez la McDonald's cu un program part-time, 6 ore din ce am auzit ca ar fi.
Credeti ca e un inceput bun? alt job part-time si decent nu cred ca exista laughing
De asemenea, salariul cum ar fi pentru 6 ore de munca? ar fi pauza de masa in astea 6 ore?
as vrea parerea celor ce au lucrat la Mc si stiu despre ce e vorba!
Multumesc! ^_^

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu ce salariu vei avea, dar nu cred ca ajungi la 1000 de lei sau?!
totusi e un inceput bun si in plus vei vedea cum e facuta de fapt toata mancarea aceea si cred ca sigur nu vei mai cumpara dupa asa ceva happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Ce?// 1000 de lei?/? pai daca salariul minim pe economie este de 7000 lei pentru o zi le lucru normala cum poti ajunge la part time la aceasta performanta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi tu ca faci fata si la 6 ore de lucru si la scoala? eu ma indoiesc

| JohNNy7200 explică (pentru suntserios):

Da, sunt destul de sigur in fortele proprii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai copile pune mana si invata pentru o meserie buna in viitor ca sa poti sa-ti faci atunci pofele tale si ale parintilor, gandeste-te la viitor! un serviciu este bine venit pe timp de vacanta, atunci cand ai timp!

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mergi si incearca. daca nu e ok iti dai demisia.