| Andrei1099 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa castig si eu bani de buzunar. Ce sugestii aveti?
P.S. : Ma pricep la reparat pc si telefoane.

16 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Dami emailu tau si te ajut eu sa castigi niste bani din sondaje daca doresti da-mi un mesaj sa vorbim, o seara faina.

| Andrei1099 explică (pentru Predator30):

Adanciuloiu@yahoo.com

| Predator30 a răspuns (pentru Andrei1099):

Nu mi-ai dat corect emailu, verifica-l si da-mi un mesaj nu mai scrie aici, ai mesaj in stanga sper ca te descuri.

| Andrei1099 explică (pentru Predator30):

Email : adanciuloiu@yahoo.com cu "a" mic la inceput.

| Predator30 a răspuns (pentru Andrei1099):

Ok ii in regula uitate la mesaje aici pe TPU sau pe email si vorbim dupa...

| Predator30 a răspuns (pentru Andrei1099):

Andrei ai reusit?

| Andrei1099 explică (pentru Predator30):

Nu ca am dat la an 2001 din greseala si imi zice ca nu cauta persoane ca mine, etc.

| Predator30 a răspuns (pentru Andrei1099):

Nu trebuia sa dai ca ai 18 ani altfel iti spune ca nu te poti inregistra, si daca mai dai o data ce zice?>hai ca te mai invit o data dar ai grije ce faci pune ca ai 18 ani altfel nu o sa castigi bani de curand...

| Predator30 a răspuns (pentru Predator30):

Cei care mai sunt interesati si doresc sa castige bani cinstiti prin munca sa scrie aici ca va ajut cum incerc sa il ajut si pe Andrei, de preferabil al fi sa aveti 18 ani, si eu am gasit de curand si nu e usor, pentru cei interesati sa imi dea un mesaj, O seara placuta!

| Predator30 a răspuns (pentru Andrei1099):

Acuma ai reusit? ca ti-am mai trimis o invitatie.

| Andrei1099 explică (pentru Predator30):

Da

| InF3CT a răspuns (pentru Predator30):

Baga si idu meu poate ma ajuti si pe mine lupu_jupan_man

| InF3CT a răspuns (pentru Predator30):

Andrei asta e idul meu lupu_jupan_man ne vedem pe mess si poate te voi ajuta eu

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Pune niste anunturi prin oras, sau fluturasi. Du vorba ca te pricepi, si o sa ai si clienti.
Si aplica si tu niste tarife rezonabile.

| Andrei1099 explică:

Ok

| alexcoca11 a răspuns:

Vrei sa te faci reprezentant avon daca vrei mai multe detalii sina-ma 0745529912