| Amidamaru98 a întrebat:

Salut. Din curiozitate, ce credeti voi ca fac majoritatea oamenilor in viata lor de zi cu zi? In afara de munca

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intri pe internet si iți verși frustrările, complexele pe FB, tik tok sau unde intri sau iți bați nevasta, un antrenament de box, apoi mâncare si somn

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu ce faci dupa munca?
Cum arata ziua ta, a unui adult de 24 de ani, zi de zi?

| Amidamaru98 explică (pentru Violleta2022):

Dupa munca nu prea am ce sa fac. de asta si intreb

| Violleta2022 a răspuns (pentru Amidamaru98):

Cum adica?
Muncesti 16 ore pe zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce faci si tu in afara de munca.
Get the point?

| davidadrianvladut1 a răspuns:

În Dumnezeu

| peanut003 a răspuns:

Joaca jocuri video, se uita la seriale, au hobby uri, invata chestii noi, se uita pe TPU, tiktok, Youtube, ies pe afara.