| GoDiePlease a întrebat:

Cum se rupe ata de la penis? in ce directie si cat de mare e ruptura app si cat de tare doare?

3 răspunsuri:
| ladyi a răspuns:

Pai dai la laba 4 ore, si se rupe, o sa aiba o gaura de 2 cm maxim, isi revine in cateva zile. Dupa ramane pielea zbarcita. incearca sa il intrebi pe taica-tu.

| ριтιкσтh a răspuns (pentru ladyi):

Mi-o lacut asta cu incearca sa il intrebi pe taca-tulaughinglaughingoricum raspunsu tau e belealaughing

| AlliCeAntrax1 a răspuns:

In toate directiile, in special pe oriztaloverdiagonala. De multe ori e atat de mare, incar se formeaza gauri negre care te absorb cu totul. De asta ce mai spui?