| MickeyMouse96 a întrebat:

Intrebare...Nu am mai intretinut relatii sexuale din septembrie(si nu m-am culcat frecvent doar de 5 ori), iar acum vreau sa ma culc cu iubitul meu... exista vreo sansa sa mai curga sange sau sa simt dureri?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Buna Mickey!
Sange nu are cum sa-ti mai curga.Iar daca vrei ca actiunea sa fie cat mai placuta si nedureroasa, trebuie sa fii foarte relaxata si excitata.Depinde in mare masura de experienta partenerului tau.bafta!

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Durere este sansa sa simti, dar minore, iar sangerare nici vorba

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece ai avut o viata sexuala aproape de neluat in seama si acum dupa o perioada de abstinenta chiar foarte lunga vei avea ocazia unui sex, se poate considera ca de fapt iti vei (re)incepe practic activitatea sexuala si mai mult ca sigur ca aceasta nu va fi lipsita de durere. Depinde in primul rand de experienta si tandretea celui care te va excita si modul de a te relaxa dar in egala masura conteaza si dimensiunea mai ales grosimea penisului acestuia. In cazul in care deflorarea precedenta a fost completa acum nu ar mai fi posibila aparitia unei noi sangerari deoarece cicatrizarea s-a produs inca atunci.In ultima instanta totul depinde de capacitatea ta de a iti induce relaxare.Multa sanatate si sex placut.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai fost dezvirginata odata, nu are cum sa mai curga sange la un eventual act sexual.

| KMaddieK a răspuns:

Poate o sa te doara putin, atat.

| ijuuuuuuu a răspuns:

Să-ți scurgă sânge, nu.
Durere, poate un pic la început.