| Iuliabarbu a întrebat:

Va rog! Cine e de acord sa vb cu el in privat? ????????????????

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de subiectul discutiei.

| Simpatic a răspuns:

Sub anonimatul pe care il avem ca si useri aici... si discutiile expuse pe TPU (publice) sunt cumva sigure...
deci poti oricand dezvolta si aici un subiect mai mult sau mai putin sensibil
si totusi ai mai dorit sa discuti cu useri TPU in privat https://www.tpu.ro/......a-vorbesc/
nu au dorit sa iti scrie sau ce s-a intamplat?

| sierra1 a răspuns:

Doar dacă-ți schimbi numele de user (ce nume-i ăla: ca-ca-le?), cu drag!

| Iuliabarbu explică (pentru sierra1):

Nu știu cum să îl schimb

| mihai69 a răspuns:

Cam toți.
Btw, nu ești gravidă. Sigur!

| dullcat a răspuns:

Poti sa imi scrii si mie.

| octav005 a răspuns:

Eu doresc

| Lupică27 a răspuns:

Nimeni.

| Robert2526 a răspuns:

E privat si aici cumva, nu stie nimeni cine esti, dar daca te simti mai ok in privat, astept mesajul tau

| KaiSmile27 a răspuns:

Putem vorbi noi 2

| JohnnydeFeer a răspuns:

Depinde de context.