| Ccyybubu a întrebat:

Vreau să-mi spuneți dacă este posibil să rămâi însărcinată dacă faci sex timp de 2-3 minute protejat
Credeți ca există riscuri ca partenera să fie însărcinată?
Țin să vă spun ca nu a vomitat, dar de o săptămână toat are stomacul zgomotos și îi face stomacul urat mereu

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Zero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are stomacul zgomotos de la fasole, ca baga in ea ca sparta, nu e gravida sa o lase mai usor cu mincarea ca se face ca o vac@

| Ccyybubu explică (pentru anonim_4396):

Mă scuzați, dar ea are talia cat ai tu piciorul și nu mănâncă toate cacaturile cum face unu și altul

| robertpopescu12 a răspuns:

Buna, in primul rand, calmeaza-te!
Nu e cazul sa te stresezi, daca ati avut contactul sexual neprotejat dar nu ti-ai dat drumul in ea pana sa scoti penisul din vagin, sanse sunt aproape ZERO.
Exista doar o varianta, daca au fost alte contacte sexuale inainte de contactul acesta si nu ai urinat/spalat in zona intima, exista o sansa micuta sa ramana niste spermatozoizi in lichidul preejaculator, dar sansele sunt mici.