| DrDilavia a întrebat:

Buna ziua!
Ma adresez fostilor/actualilor studenti ai Facultatii de Inginerie Industriala si Robotica, Specializarea Echipamente pentru terapii de recuperare (PROGRAM DE MASTER), din cadrul Universitatii Politehnice Bucuresti.
Doresc niste informatii mai detaliate decat ofera site-ul facultatii, asa ca am urmatoarele intrebari:
1. Cum decurge admiterea? Am inteles ca exista proba orala, cum decurge aceasta si ce presupune?
2. Cum sunt materiile?
3. Cum sunt profesorii? Sunt intelegatori daca studentii au in paralel alte programe de studii sau job-uri?
4. Cum este practica oferita de facultate?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut! Avand in vedere ca e un program de master, mai bine adresezi întrebările tale pe un grup de studenți la Poli.
Slabe șanse sa găsești pe cineva care a urmat acest program de master aici.
Bafta!

| MusatEcaterinaPapadima a răspuns:

Admiterea e frumoasa daca stii, exista si proba orala, iar cei mai talentati sunt premiati. materiile sunt frumoase. profesorii sunt frumosi, intelegatori, saritori, exista internship-uri platite. practica e frumoasa si teoria e frumoasa te pup!