| valeeExpress a întrebat:

Ce alegeti si de ce : Colegiul National "Spiru Haret" sau Colegiul National " Ion Creanga" (Bucuresti, ambele)? - profil stiinte ale naturii

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde si din ce punct de vedere trebuie sa alegem. Ambele sunt licee bun, sunt Colegii Nationale si cu medii de intrare peste 9. La "Spiru Haret" mediile sunt mai mari. Tot la "Spiri Haret" exista in plus specializarea Stiinte sociale. Deci, daca ai media foarte mare, mai bine alegi "Spiru Haret".

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu sunt a8-a si vreau la Sincai, tot la stiinte. Dintre astea doua cred ca Spiru.Are media mai buna si am auzit ca sunt profesori mai putin severi si conditii mai bune.

| valeeExpress explică (pentru Idc12345):

Si eu sunt tot a 8a, daca vrei lasa-mi fb-ul tau si mai vorbim, daca pasiunea noastra este tot biologia, chimia

| Idc12345 a răspuns (pentru valeeExpress):

Ok,iti voi da in mesaj fb-ul happy

| Idc12345 a răspuns:

Sincai
sincai
laughing)

| valeeExpress explică (pentru Idc12345):

Stiiintee stiintee stttiiintee

| Mellie00 a răspuns:

Creangaaa.

| Lhurricane a răspuns:

Si cum are asta de-a face cu stiinta si folosofia? te rog posteaza la categ potrivita.

| valeeExpress explică (pentru Lhurricane):

Am pus prima oara la Educatie si Cultura generala, dar nu mi-a mers. (mi-a spus sa selectez din nou categoria si educatie si cultura generala nu mai aparea in lista). Alta care?