| bitsa a întrebat:

Cine stie cum se va termina Internatul?(in mare stiu... dar nu chiar totul)winkinglove struck

3 răspunsuri:
| AuDCulori_4261 a răspuns:

Pai. Samuel ( Hector De La Vega ) o salveaza pe Irene Espi, fiind sora ei ( Sandra Pazos, mama lui Marcos ). Fermin moare la sfarsit, impuscat parca in piept. Caroline descopera un pasaj in camera Jasint`ei, in acel pasaj Roque ajuta un om " rau ". Roque o impinge iar aceasta cade pe fereastra dar se prinde de perdele insa roque nu o ajuta si o ingroapa in padure. Marcos o gaseste iar roque pretinde ca a fost un accident. Elsa face infarct. Ivan se casatoreste parca cu Julia. Marcos isi re-intalneste parintii. In sezonul 5, tatal biolog al lui Ivan ii spune cine este mama sa. Iar in ultimul episod, elevii dau foc la internat si fug prin pasaj ( imi cer scuze, nu mai stiu exact motivul ). Cayetano este omoart de tatal lui Ivan ( domnul Noiret )

| andreylarentiu a răspuns:

Aici toata povestea www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| adelyna21 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fRPmG4c-Y0s&feature=related aici ai 6 min din final. fermin alias carlos moare in bratele mariei impuscat in piept.carolina moare din cauza lui roque caci el este persoana care tradeaza in film si care este pe mana cu noiret.in fine vezi tu acolo