| daniela4853 a întrebat:

Stie cineva cum este internatul Al.I.Cuza din Slobozia?

4 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Este bun dar hai la distractie
pentru ca va canta
Bizzare in club Malu - Slobozia in acest Weekend!
Mare petrecere - Vino si tu alaturi de noi iar distractia va fi maxima! :)
Te asteptam sambata seara sa ne distram impreuna.

http://www.youtube.com/watch?v=1VYvxrM8aRI

| Snicker a răspuns:

Buna...
Hm, invat la cuza insa nu stau la internat. Nu stiu cum e, insa nu am aauzit pe niciun elev sa se vaite, doar ca e nasol k nu este apa calda in fiecare searadoar de 3 ori parca pe saptamanathinking nu stiu sigur.bine, ca elevii nu stau nespalati ci isi incalzesc apa si se spalahappy...cam de atata am auzit-o pe colga mea sa se vaitehee heebine, acum depinde si de tine cum te acomodeziwinking

| daniela4853 explică (pentru Snicker):

Nu ca nu stau acolo numai ca merg la olimpiada si am auzit ca stam acolo

| Snicker a răspuns (pentru daniela4853):

Aaa...pai e destul de okhappy sunt in jur de 4 paturi in camerawinkingLa ce olimpiada mergi?big grin