| Scotianca a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri mmorpg pentru un pc i5 dar care sa aiba cat de cat customizari decente la personaj?

6 răspunsuri:
| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! Ti-as recomanda sa incerci ESO (The Elder Scrolls Online), este un MMORPG care iti permite customizarea caracterului foarte detaliata si iti ofera o experienta unica intr-o lume gicantica alaturi de sute de mii de player activi mereu. Jocul il gasesti pe Steam sau sau pe site-ul lor. Jocul retail, adica o cheie care se activeaza pe steam/site-ul lor este sub 6 euro daca doresti sa-l achizitionezi. Parerea mea sincera e ca merita, deoarece ai sute de optiuni in modificarea caracterului asa cum iti doresti. Sper sa îți fie de folos!

| Trinitatea12 a răspuns:

Phantasy Star Online: Blue Burst. E joc vechi, arata foarte misto si e distractiv mai ales daca joci si cu un prieten din cand in cand.

| Scotianca explică (pentru Trinitatea12):

Numa ce am iesit de acolo, super toxic si plin de pornografie si satanism.

| Trinitatea12 a răspuns (pentru Scotianca):

Va referiti la Phantasy Star Online sau altceva?

| Scotianca explică (pentru Trinitatea12):

Da. PSO2 nu mai e ce a fost candva.

| Trinitatea12 a răspuns (pentru Scotianca):

Nah, PSO:BB este diferit de PSO2. PSO:BB este jocul original PSO, PSO2 este o continuare si alta chestie.

Original, PSO:BB nu a mai fost un joc functional dar niste fani vechi l-au refacut si l-au optimizat, deci qcum merge perfect. Am cateva sute de ore pe el, jucam cu soțul acum un an sau doi, si nu este de loc asa de rau. Comunitatea este mai muta si nu multi interactioneza social pe el. Nu are elemente sataniste sau de pornografie, scopul jocului este s-a elimini monstri demonici pentru a salva umanitatea, daca imi amintesc corect.

E destul de distractiv, si are un design foarte misto happy