| MurutanIoana a întrebat:

Buna!
Am achizitionat o masina noua dar din greseala intr-o zi am fost nervoasa si am aruncat cheia cu cip de la masina pe jos. Oare s-a stricat? Inca functioneaza. A cazut pe iarba numai dar am aruncat-o de la distanta si ma gandesc ca poate s-a lovit de ceva. Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca functioneaza, de ce mai intrebi daca s-a stricat?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică cheia merge și tu ne întrebi dacă merge?

| VoidEternal a răspuns:

Deci cheia merge și tu întrebi dacă... merge?

Sau crezi că e ceva cu efect întârziat? Ori s-a stricat atunci ori nu s-a stricat.

| MurutanIoana explică (pentru VoidEternal):

Atunci, nu se strica asa usor, nu?

| VoidEternal a răspuns (pentru MurutanIoana):

Nu se strică de obicei dacă o scapi pe jos. Nu o fi valabil in toate cazurile dar oricine și-a scăpat cheia de la mașina măcar o dată pe jos.

| MurutanIoana explică (pentru VoidEternal):

Mersi mult