| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca eu vreau sa-mi formez o trupa. Ce nume i-as putea pune tinand cont ca imi plac melodiile rock gen LMFAO, Skrillex?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Electro Destroyers
Mortal Music

Inventeaza si tu ceva.

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bă, de când Skrillex cântă rock? Lol. Ăla e dubstep. Şi LMFAO la fel, nu e rock, e o combinaţie de mai multe genuri, oricum ambele sunt naşpa.
Cât despre trupă, dacă vrei să faci dubstep, orice prost poate, nu e aşa greu. Cât despre rock, lasă-te că nu te pricepi deloc!
Mai bine nu te apuca deloc de muzică, nu ştii nici măcar ce gen asculţi.

| AnkaOfficial1 a răspuns (pentru aliceinchains):

Da' nu mai comenta aiurea. Nu te-am obligat draga...nici nu m-ai auzit cantand.

| aliceinchains a răspuns (pentru AnkaOfficial1):

Dacă ai pus o întrebare, poate răspunde oricine de pe site, deci inclusiv eu. Trebuia dinainte să pui întrebarea să știi că poți primi și răspunsuri care probabil nu-ți plac, asta e.
Încă nu înțeleg cum poți să consideri Skrillex și LMFAO rock?!? Bine că nu zici că e metal, lol. Cum să nu știi ce gen asculți, wtf...

| CautNume a răspuns:

Si maine o sa zici ca si Justin Bieber canta rock?! straight face

| M25M a răspuns:

Fara suparare dar nu cred ca LMFAO si Skrillex sunt trupe de rock.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Lmfao si skrillex rock? faci misto sau esti chiar proasta, muzica iti recomand sa nu faci pentru ca nu sti sa faci diferenta intre o chitara si un calculator