| prizeFTW a întrebat:

Salut.Cred ca maica-mea e retardata! A aruncat cu o matura laughing dupa mine si m-am intepat in mana.Am multe intepaturi, pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce mult o respecți pe mama ta, chiar ești de pus la ziar!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Dar a putut sa iti dea viata! Eu nu aruncam, dadeam direct.

| măcheamăăăî a răspuns:

Nu patesti nimic oh go on
Da` cu ce te-a intepat? Cu paiele de la matura?

| prizeFTW explică (pentru măcheamăăăî):

Da laughing Si sunt foarte ascutite (varfurile)laughing

| măcheamăăăî a răspuns (pentru prizeFTW):

Stiu cum sunt, am si eu matura acasa laughing N-o sa patesti nimic, dar ar fi bine sa te dai cu o crema de galbenele sau tataneasa daca ai. Daca nu, cu orice fel de crema hidratantawinking

| zurick a răspuns:

Trebuie tu sa o fi enervat...
Apropo: n-ai o baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mori.

| TofanCristi a răspuns:

Nu laughing. Părinţii pot dăuna grav sănătăţii tale laughing.

| LordCroft a răspuns:

Si nu i'ai dat una in gura? laughing

| adry2001 a răspuns:

Amuzanta intamplarea ta laughing. am ras foarte mult cand am citit-o laughing
Apropo foloseste o crema hidratanta, poate de la maicata, poate de data asta da cu mopul dupa tine laughing.