| JasonPaepau a întrebat:

De ce aia de la sala nu au simțul măsurii? Cât să mai crească?

18 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Cei care baga anabolizante probabil vor sa concureze, caz in care the bigger the better, sunt si cei care se fac mari prin substante fara intentia de a concura, gusturile nu se discuta poate asa au placerea sa arate dar personal prefer look-ul natural, cel fitness ca statuile grecesti, de aceea am si ales sa practic calisthenics la bari.

| SkandallKamataru a răspuns:

Care-s aia? Numai prostii care n-au pasit in viata lor in sala spun c4caturi de genul...

| JasonPaepau explică (pentru SkandallKamataru):

Frustrat mai ești ba

| SkandallKamataru a răspuns (pentru JasonPaepau):

Da, sunt pe oamenii dobitoci.

| Ilovedinero a răspuns:

Dar cei supraponderali sau obezi de ce nu au simtul măsurii?

| darrio2007 a răspuns (pentru Ilovedinero):

Tu crezi că unii au ajuns asa că au vrut?
Gândesti ciudat.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru darrio2007):

Nu te ingrasi din aer, ai constiinta de sine, tu singur bagi mancarea aia in tine de buna voie, chiar daca scopul tau nu e sa te ingrasi. Chiar daca mananci ca esti stresat, in continuare esti constient de ceea ce mananci... nu ajungi gras din greseala cum nu ajungi sa ai muschi din greseala.

| darrio2007 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Exista si anumite boli care duc la ingrășare in exces. La asta te-ai gandit? Sau esti limitat in gandire?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, nu există laughing
Nu te îngrași din nimic, atat timp cat nu mananci peste caloriile de mentinere, nu pui prin magie kilograme de masă pe tine.
Asa cum din nimic nu poți face ceva, asa cum energia continuă nu există, e la fel si cu ingrasarea.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru darrio2007):

Mersi de vot, asa e cand nu ai argumente, și violeta face la fel.

| darrio2007 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Cu placere.
Ar trebui sa te mai interesezi in aceasta problemă.
Esti limitat in informatii.
Sau nu vrei sa te informezi doar ca sa ai tu dreptate.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru darrio2007):

Da, sunt limitat in informatii eu care fac asta de ani de zile, am prieteni doctori, nutritionisti, am fost prezent in transformarile persoanelor care au pus/slabit zeci de kg pe baza unor principii simple... eu sunt ala limitat in informatii.

| darrio2007 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Corect!

| SkandallKamataru a răspuns (pentru darrio2007):

Daca te chinui asa tsre de ani de zile cu greutatea, cred ca n-ar mai trebui sa faci de capul tau si sa asculți mizeriile pe care le zic unii pe internet, ci ar trebui să mergi la un antrenor personal să-ți faca o dieta de slăbire ca el cu asta se ocupa.

| darrio2007 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Eu ti-am raspuns la modul general. Ai inteles gresit ca EU am probleme cu greutatea.
La 189 de cm am 85 de kilograme. La o varsta destul de venerabilă.

| Tputpu35 a răspuns:

Le place foarte mult,faptul ca,cresc foarte mult in muschi, cam atat, cat vor ei laughing de ce nu, daca lor le place, e ceva foarte ok

| Catennacio87 a răspuns:

Au o limita toti, fie ca e genetica sau ca baga steroizi in ei, nu pot creste la nesfarsit.