| Szmigal32 a întrebat:

Salut credeți ca rămâne ceva masa dupa Rad 140 ( testolone) doar de la un singur ciclu?

1 răspuns:
| SkandallKamataru a răspuns:

Fa pct, si da o sa ramana, dar nu e cine stie ce, e o cantitate pe care o puteai pune si natural... daca sunteti incepatori, nici nu stiti sa va antrenati cum trebuie, nu ai aceiasi conexiune minte muschi, nu stii cum sa ridici eficient, nu stii cum sa te focusezi pe eccentrice sau sa duci la epuizare in mod eficient, nu stii sa mananci cum trebuie, poate nici nu dormi, nu mai fiti tampiti sa luati sarms sau stero cand abia va apucati de sala, alea le iei dupa 7-8 ani cel putin cand te apropii de potentialul tau genetic si chiar vrei sa fii top sau sa ajungi la un alt nivel, daca vrei doar sa arati extraordinar de super bine, se poate si pe natural fara probleme atat timp cat stii ce faci si ai un genetic putin peste medie.

| Szmigal32 explică (pentru SkandallKamataru):

Salut am deja 3 ani de cand ma antrenez si as vrea sa fac un ciclu sa iau putin peste nivelul meu

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Szmigal32):

Si te antrenezi cum trebuie? Faci dropset? Duci seturile la epuizare totala pana arde muschiu pe tine? 3 ani esti tot pe partea de inceput, potentialul genetic ti-l atingi in 10+ ani, asigura-te ca te antrenezi corect si bine, ca mananci cum trebuie si ca te odihnesti cum trebuie ca altfel lasi gains-uri mari pe tabla. In 3 ani de sala daca faceai totul corect si cum trebuie, nici nu te mai gandeai la peds-uri pentru ca ajungeai intr-o forma super buna... peds-uri iei doar daca vrei sa ajungi next level si sa concurezi, astea nu-s bomboane.