| gorlan a întrebat:

Cica ce parere am de baietii care se epileaza pe picioare, pai astia mai mult ca sigur au alte orientari sexuale sau vor sa fie femeia in pat (desigur cu un alt barbat). Cum puteti ma sa va epilati pe picioare? Oricum daca vad pe unu pe strada epilat sa stiti ca o sa rad de voi in ultimul hal.

3 răspunsuri:
| jojojojome546 a răspuns:

Sunt fata si sa stii ca sunt mai frumosi cei epilati, toti dar toti baietii care ii stiu se epileaza si sunt mai sexy, dar e doar parerea unei fete!winking

Răspuns utilizator avertizat
| iuliacarina a răspuns:

Nici eu nu sunt de acord cu epilatul pe picioare la baieti.Arata mult mai masculini cu par.
Oricum nici pentru sanatatea voasta, baieti nu e ok.Voi aveti piele mai grasa dacat fetele si daca va epilati cu epilatorul sau cu ceara va reste firul sub piele si o sa va infectati.(cunosc un caz)Iar apoi mai e lama, dar dupa aia o sa aratati ca niste arici( acelasi caz). laughing
Deci mai bine nu.