| Anonimus905 a întrebat:

Pana in ce data avem vacanta de iarna?

13 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Vacanta de iarna e pana in data de 16 ianuarie 2012.
Sper ca ti-am fost de ajutor si iti doresc un an nou fericit!winking

| Ditto a răspuns:

16ianuarie2012

| BeibbG a răspuns:

Era vorba pana pe 15 ianuarie 2012, dar 15 cade duminica... asa ca avem pana pe 16 big grin :*.

| Jko4r a răspuns:

Pana pe 16 Ianuarie

| adinaxD a răspuns:

16 ianuarie sad e o prostie, nu? ar trebui sa avem cel putin 2 luni vacanta!

| Anonimus905 explică (pentru adinaxD):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| danimazzz a răspuns:

Avem vacanta pana pe 16 ianuarie deci un an nou fericit si bucurate de noul an La multi ani din partea mea pentru toti romani din lume.

| ionutz4mai a răspuns:

Pana pe 16 ianuarie 2012. Un an nou fericit alaturi de cei dragi si nu te mai gandi la scoala, bucura-te cat mai poti de vacanta!

| brutmunt a răspuns:

DDragul meu mai avem vacanta pana in 16 ianuarie 2012. Daca nu intra pe net si afli mai multe informatii.LA MULTI ANI SI UN AN NOU FERICIT :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16ianuarie

| AutumnDay a răspuns:

Bun venit in 2012!
Vacanta e pana pe 16 ianuarie.
La Multi Ani! http://nimicuri-existentiale.blogspot.com/2011/12/la-multi-ani-2012.html
La Multi Ani! Un An Nou plin de realizari iti doresc!

| beto a răspuns:

Pana pe 16 ianuarie

| cataboy a răspuns:

16 ianuarie+wekend