| Anonimul35 a întrebat:

Cum sa iei medie mare la evaluarea națională? Simularea se apropie și la romana stau pe spate dar la matematica mai puțin. Vreau sa iau o nota mare, sfaturi?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Vezi ce zice lumea pe aici : https://www.youtube.com/......s?/results

Nu este musai sa urmaresti obligatoriu nota de 10, insa cred ca te vor ajuta mult sfaturile acestor elevi silitori.Mult succes!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune-te si invață. Ce alt sfat vrei?

| Anonimul35 explică (pentru darrio2007):

Mai bine tăceai daca răspunzi așa, un sfat, un canal de yt cu informați etc

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimul35):

Pe Youtube nu gasesti chiar ce ai tu nevoie. Asa ca pune-te si invata.

| sierra1 a răspuns:

"Cum sa iei medie mare la evaluarea națională?"

metoda clasică: inveți pe brânci și lași netul și intrebările inutile de pe orice site

| Anonimul35 explică (pentru sierra1):

M-ai bine nu răspundeai

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimul35):

" Anonimul35: M-ai bine nu răspundeai" - Fleoșc!

1 ințeleg că metoda clasică de a invăța, nu-ți convine. Hă hă...
2 "m-ai" bine mă ascultai că habar n-ai nici măcar cum se scrie primul cuvânt de la pct 2. Hă hă

| Hyperion7 a răspuns:

Învață.