| St3au2 a întrebat:

Salut prieteni. am o problema ...inca imi e dor de fosta mea prietena si as da orice ca sa o am inapoi. nu stiu cu ce am gresit dar stiu ca mereu am fost sincer cu ea si nu am mintito deloc. chiar si faptul ca am plans pentru ea i l-am spus dar ea e acum rece cu mine de abia daca vbim 1 data pe saptaman si atunci 10 min pe mess. iar la sms nu raspunde ...si partea cu sunatu nici nu mai incerc deoarece are deja un prieten nou.

Răspuns Câştigător
| RazvanHDd a răspuns:

Pentru ca esti suporter al stelei iti voi da un sfatwinking
incearca sa te apropii mai mult de ea si sa discuti mai mult. in timp poti sa ii reamintesti de clipele frumoase petrecute impreuna si poate poate. cine stie. asta depinde numai de ea. totusi. incearca sa vorbesti mai mult cu ea face to face ca asa pe mess nu e acelasi lucru.happy

6 răspunsuri:
| angel09 a răspuns:

BUna! pai tu nu ai gresit cu nimic dar daca ea deja are un prieten nou iti dai seama ca de asta e asa distanta cu tine si poate asta a fost si motivul despartirii.Fa-ti o alta prietena decat sa stai dupa fundul ei...iar in timp discuta cu ea si spune-i cat de fericit esti atunci o sa te vrea inapoi.Desi nu o arata se simte foarte bine stiind ca cineva sufera pentru ea o face sa se simta importanta.Schimba foaia si arata-i ce frumoasa e viata fara ea! Bafta!

| kri a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea! Si intreab-o cu ce i-ai gresit si spune-i cuvinte dulci iar apoi sunt aproape sigura ca o sa stea de vorba k tine.Desi poate o sa iti spuna ce a suparat-o nu o sa se impace cu tine! Acum depinde si ce relatie ai cu iubitul ei...incearca sa fiti prieteni si sa mergi prin club cu el stiu eu, sa incerci sa il imprietenesti cu o alta fata sa vadat si fosta ta pr ca nu tine cu adevarat la ea... daca nu merge nici asa inseamna ca ei doi chiar se iubesc! Si ea poate il iubeste mai mult pe el decat pe tine! Trebuie sa intelegi asta!

| Roxana121 a răspuns:

Fetelor le place sa fie rugatee implorate, trebuie sa mai insisti, daca sh ea mai simte ceva pentru tine o sa-ti raspunda. Dar totu depinde de tine incearca chiar sa te duci la ea casa si sa-i zici totul in fata vezi ce zicea ea si apoi decizi o mai vreai inapoi sau nu. Succes.

| korynna_4355 a răspuns:

Probabil ca asa ai fost tu cu ea la inceput mai distant, dupa o vreme se inverseaza rolurile.eu iti spun din proprie exp.fostul meu prieten ma cauta, are parola cu numele meu la mess, mesaje.cu toate ca s a logodit, insa eu am prieten si nu mai vreau sa ii acor nici o sansa sau vreo minima atentie.au trecut doi ani.nu stiu la voi...dar probabil daca are pe altcineva nu mai vrea sa se impace cu tine.eu zic sa iti faci o iubita poate incepi sa o uiti.

| DreamBubbles a răspuns:

Buna! Pai, daca are un alt prieten e cam greu. Dar totusi, incearca sa te mai apropii de ea. Cand o vezi pe meess, sa o bagi in seama si sa ii explici ca iti e dor de ea. Si sa ii zici ca iti pare rau pentru orice lucru rau care i l-ai facut. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| FlorinBboy a răspuns:

Ce s-a mai intamplat de atunci?