| marianalex55 a întrebat:

Salut prieteni, am o problema ...inca imi e dor de fosta mea prietena si as da orice ca sa o am inapoi. Nu stiu cu ce am gresit dar stiu ca mereu am fost sincer cu ea si nu am mintit-o deloc. Chiar si faptul ca am plans pentru ea i l-am spus dar ea e acum rece cu mine de abia daca vorbim 1 data pe saptamana si atunci 10 min pe mess, iar la sms nu raspunde ...si partea cu sunatul nici nu mai incerc deoarece are deja un prieten nou.

Răspuns Apreciat de Editori
| Clytia a răspuns:

Ciorba reîncălzită nu o să mai aibă niciodată același gust. Plus că dragoste cu forța nu se poate. E clar că fata aia nu te iubește și mai are și iubit pe deasupra. Ok, am înțeles sentimentele tale, dar ia gândește-te, tu ai sta cu cineva la care nu ai ține? Oare chiar nu meriți pe cineva mai bun? Trebuie să ai și tu puțin orgoliu. Nu o mai căuta, ai să vezi că ai să o uiți cu timpul.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi cazul sa renunti la ea. Ceva nu i-a placut la tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Next.

| Andreeush a răspuns:

Dacă deja are un prieten nou atunci ar fi cazul să uiți de ea, nu are rost să o cauți atâta timp cât ea nu te mai iubește.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

De parca nu sti ca fetele vor "băieți răi" (unele) care să le bată, sa le faca sa sufere, să le jigneasca.Las-o în pace!

| Crissiks12 a răspuns:

Băi frate și eu am pățit la fel, nu te mai vrea și știi de ce? Îți spun eu fetelor nu le plac băieții sentimentali, le plac băieții răi, da basta că tot ele suferă și se plang din cauza lor.
Eu zic sa nu te mai chinui, pot da un exemplu daca ai spart un pahar, reparat nu va arăta la fel.
Așa că încearcă să o uiți că nu te-a meritat