| ciprian1993 a întrebat:

Am auzit ca se pot face bani pe internet daca vizitezi anumite site-uri. Care stiti despre ce este vorba si daca este cineva care face asa ceva? Trebuie sa ai peste 18 ani? vreau mai multe detalii pls

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Salut. Multi oameni sunt pacaliti de aceasta "oferta" ...de castigat bani pe internet. Crede-ma ca nimeni nu-ti da bani fara munca. Chiar daca zic ei acolo de exemplu : Intra in jocul "X" si castigi 300$ instant! Iar daca te inscrii, mai primesti inca 400$. Astea-s numai prostii. Multe dintre ele, sunt chiar si virusi, care-ti pot distruge calculatorul complet. Eu zic sa nu te bagi in asa ceva...pentru ca n-o sa-ti placa urmarile. Chiar daca te tenteaza, incearca sa castigi banii in mod corect. Pe internet sunt numeroase "farse" si spargeri la diferite servere, si o sa ajungi sa fii tras la raspundere. happy Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

6 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Mai bine iti faci un blog decat sa te apuci de din astea

| macgyver a răspuns:

Daca esti interesat de o colaborare cu un web designer, sa imi trimiti mesaj. Iti da cel putin 5 lei pentru fiecare proiect care se concretizeaza.

| sorosalina a răspuns:

Sunt numai minciuni eu am incercat si e vrajeala

| Spintecatorul a răspuns:

Toate informatiile necesare se afla aici: http://bani100.weebly.com. Eu asa fac bani si am 17 ani. Daca ai intrebari, trimite-mi un mesaj privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ca e un bou.

Răspuns utilizator avertizat