| VaniLLaDeeJay a întrebat:

Hey! Cum se poate face bani pe internet, fara investitii?

Am inteles ca sunt anumite site-uri unde vad filmulete, apoi imi pune intrebari din film si primesc cam 1-2-5euro.

Vreau mai multe detalii care sa includa si site-uri despre facutul banilor pe internet.

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai PM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe prostii pe net, majoritatea neserioase, incerca sa iti vanda tutorialele lor despre cum sa faci bani online, era un site daca imi aduc aminte cu asemenea filmulete dar sumele pentru ele erau foarte modice gen 10 centi/film, durau aproape 10 min toate...nu imi mai amintesc site-ul, oricum era ceva strain, nu ma documentasem foarte mult despre platile care le efectuau, deci nu stiu in ce masura erau adevarate...

| maryusmono a răspuns:

Mai multe detalii despre cum poti face bani pe net vei gasi pe acest site

www.bani-pe-internet.net

| Estera123 a răspuns:

Uite aici o idee de facut bani pe net: http://shoppingarea1.blogspot.ro/. Nu trebuie decat sa iti faci un blog, sa te inregistrezi pe Piata Digitala, apoi poestezi bannerele de pe site pe blogul tau si cu cat mai multe vanzari sunt datorita blogului tau, cu atat iti creste si venitul. Daca ai ceva nelamuriri ori imi lasi comentariu la blog, ori mesaj aici pe site sau la intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Vladone80 a răspuns:

Salut, iti propun o idee de afacere pe net fara nici un fel de investitie: http://enciclopedia-afacerilor.com/......iile-tale/

| SakuraSanNoxu a răspuns:

Buna!
Iti propun afacerea mea http://afacere-online.ucoz.ro
Afacere online fara investitii. Sunt de trei luni in ea si castig destul de bine

| Lazar_Ovidiu_1984 a răspuns:

Salut,

Majoritatea propunerilor sunt prostii. Nu exista bani pe net fara investitii, eventual cu investitie minima (de cateva sute de lei).

Iti recomand sa faci merketing (chiar daca la nivel de amator) si vei vedea rezultate mult mai bune decat sa raspunzi la sondaje).

Nu vreau sa ma intind mai mult pentru ca am tratat deja acest subiect in detaliu aici ( http://www.banidinbloguri.com/......investitii ) insa la acele sondaje trebuie sa raspunda publicul tinta.

Daca cineva te plateste sa raspunzi la ele, probabil acea persoana primeste comision cu cat are mai multe sondaje completate. Iar compania care a facut sondajul nici nu stie ca de fapt tu nu esti neaparat publicul tinta. Semi-teapa. :)