| AnonimXnX a întrebat:

Salut, întrebare pentru persoanele care au fost la cirese in Spania, Zaragoza cu dna Cristina si Alexandra cum este acolo, este ok? Cazare, bani sau e teapa? Nu vreau sa fac drumul acolo si din 9 € sa iau 5 pe ora. Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu dna Cristina si alexandra? sper ca nu te referi la useritele noastre de pe TPU laughing
te asigur ca nimeni de aici nu a fost cu aceste doamne de care zici dar ca sa le identificam ne poti da un link ceva catre aceste 2 doamne? sa stim cu cine avem de a facewinking

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Sugubat mai esti?
doamnele alea la cirese? nu se stie niciodata! MAI bine nu, ca avem nevoie de ele.
-rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

M-ai intrebat daca sunt șugubăț? chiar sunt
am toata stima fata de doamna Cristina te asigurwinking

daca ar fi cineva cu care as merge eu la cules de capsuni in Spania, atunci aceastea ar fi : " antonia sau corina, alexandra stan sau poate inna"winking

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

De fapt era semnul exclamarii...o certitudine.
nu mai facem chat aici ca ne bate Cristina?

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ai dreptate era cu semnul "?"

numai facem off-topic nu ca ne bate, ci pentru ca ne suspenda!winking

| Simpatic a răspuns:

@UserulSecretNuSpun :

Sa vezi cand pun mana pe tine ce patesti, ce a patit nicusor de la Braila cand i-au bagat covigelul baietii e nimic toata :))

vad ca l-au suspendat pe retardat https://www.tpu.ro/utilizator/abxhdi

| Dragobeta a răspuns:

Plata cu ora? Ma indoiesc. Stiam ca se cantareste cat culegi si esti platit la KG. Ca altfel, multi ar trage de timp si ar lua banii.
Atentie! Asta e brutul. Netul, pe la 8 euro.
Cazarea. Iar ma indoiesc ca ar fi la un hotel. Doar daca hotelul ala nu este in camp, la livada. Zice ceva de niste module. Mai degraba in alea, la marginea livezii. Mde, am auzit si eu. Mai multi intr-un dormitor. Langa supermarket? Inseamna ca masa nu e asigurata. Platiti cazarea din ce vad.
Vezi comentariul lui Cornel Pop si ia legatura cu el. Se pare ca adevarul doamnelor e cosmetizat.
"Cornel Pop
Eu lucrez de 7 ani lângă Calatayud, și mai mult de 8 euro pe oră nu am luat, am început cu 5 euro pe oră"

| Simpatic a răspuns (pentru AnonimXnX):

Care dintre ele este Cristina si care alexandra? ca pe acel canal sunt prezentate oferte de munca in Spania

https://www.facebook.com/munca.international

deci te duci prin intermediul unei societati chipurile din Romania
cat despre corectitudinea lor si/sau seriozitate, aici nu te pot indruma!
vad ca userii Facebook scriu de bine acolo in comentarii...asta daca ne luam dupa ei!