| ApostolCecilia a întrebat:

Pot sa ma spal pe corp cu sampon de par?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti, dar nu inseamna ca este indicat, stiind ca cele din comert au surfactanti destul de puternici care iti vor usca pielea.Hai sa zicem ca o data e ok sa procedezi asa, nu va fi mare damage, insa daca ti-ai uitat sapunul sau ai ramas fara, cauta pe viitor sa iti planifici din timp cand sa cumperi altul.

| sammie a răspuns:

Iti poate usca pielea si provoaca mancarimi si arsuri.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Da te poți spala pe corp cu șampon de par,eu ma spălam
inainte pe corp cu head shoulders,,acum ma spăl atât pe cap,cat și pe corp cu gerovital tratament expert, dar fiindca nu prea face spume ma spăl și cu săpun lichid, cu săpun normal dacă vrei sa te speli pe corp chiar și cu dove atenție ca îți face piele aspra, cel puțin as mi se intampla mie când fac dus, dacă dau cu orice săpun normal îmi face piele aspra

| nuvrsa a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta. poti