| Cristian36777 a întrebat:

Salut, poate sa imi spuna cineva cat ar trebui sa cer pentru crapatul a 10m³ de lemn?

Răspuns Câştigător
| timidu89 a răspuns:

Nu știu sa zic exact, pentru vreo 4 m cubi se ia cam 200 lei, pentru 10 m cam 400 sau 500 ma gandesc

| Cristian36777 explică (pentru timidu89):

Multumesc mult pentru raspuns, dar daca eu le si așez lemnele cat ar mai trebui sa cer?

| timidu89 a răspuns (pentru Cristian36777):

Cam pe jumătate din cât iei pe crăpat, ca nu poți cere încă 400 sau 500 pe asezat

5 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Ar trebui să înveți să le tai singur cum am făcut eu. De câțiva ani nu mai chem om la tăiat lemne. Nu știi ce fel de om poți întâlni și ce preț îți cere.

| Cristian36777 explică (pentru Cipi1212):

Faza e ca eu crap lemnele unui vecin nu ale mele si nu stiu cat sa-i cer.

| Cipi1212 a răspuns (pentru Cristian36777):

Nu știu ce să zic. Cât consideri tu ca poate costa o căruță de lemne.