| gagicigoalevv a întrebat:

La ce ora incepe denia? si 2. va fi razboi nuclear sau chiar si non nuclear? nato-rusia? saju nato cu oricare alta tara?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce combinație de întrebări... Nu cel mai probabil nu va fi niciun război direct Rusia Nato.

| gagicigoalevv explică (pentru suntserios):

Dar putin ca ii lasa decat pe trei oameni sa decida soarta, pai daca vin toti 3 frustrati la locul de munca ce se intampla? macar au copii cei 3 care pot declansa bombele din Rusia?

| suntserios a răspuns (pentru gagicigoalevv):

Ghinion

| gagicigoalevv explică (pentru suntserios):

Dar macar au copii? Putin chiar e psihopat? sau o avea sentimente macar pentru familie?

| suntserios a răspuns (pentru gagicigoalevv):

Îl doare in pix pe Putin de copii și rude.

| gagicigoalevv explică (pentru suntserios):

Pai si aia 2? pai si atunci de ce nu a dat pana acum cu bombele? banuiesc ca tine la el macar.

| suntserios a răspuns (pentru gagicigoalevv):

O fi uita codurile

| anonimulll12345 a răspuns (pentru suntserios):

Bombele is create pentru a fi folosite- vb lu Putin, in perioada urmatoare improbabil sa se foloseasca nucleare dar in termen mediu asa peste cativa ani. Daca alte tari decid sa atace Rusia. Putin va apasa pe butonul rosu pentru a se salva

| suntserios a răspuns (pentru anonimulll12345):

Mulțumim pentru lămuriri.

| Furnicarul a răspuns:

Nu stie ce e denia. Nu stiu nici aici, probabil nici Putin nu stie si nici NATO.