| Sn4k3 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste concursuri online cu voturi sau altceva. Dau funda! Dati-mi multe.

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Peremiul e levelul pe care il faci acolo. happy Sper ca ai gasit ce cautai. happy

5 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Think Smart-e un site de cultura generala si primesti si voturi happy

| Sn4k3 explică (pentru blueheart):

Ma concursuri cu premii.

| blueheart a răspuns (pentru Sn4k3):

Ai zis cu voturi happy

| Sn4k3 explică (pentru blueheart):

Da cu voturi si premii

| blueheart a răspuns (pentru Sn4k3):

Peremiul e levelul pe care il faci acolo. happy Sper ca ai gasit ce cautai. happy

| TudyCFR a răspuns:

Stiu un joc anno1770 parca iti faci imperiu si strangi bani si iti poti deschide ziar si faci bani online si ii poti scoate sau sunt diferite concursuri pe facebook daca ai nevoie.