| skyzooou a întrebat:

Buna! Pentru cei care sunt sau au fost la un liceu de arte, cum vi s-a parut? as vrea sa intru la un liceu de arte dar este o alegere importanta si nu stiu daca ar trebui sa o fac. Imi puteti da sfaturi sau Informatii?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu nu am fost, am dat admitere si am intrat, insa in cele din urma am ales alt liceu. :)) Dar in zilele noastre multi aleg sa prezinte cum este acolo, sa vorbeasca despre admitere si asa mai departe, in vloguri, spre norocul tau:

https://www.youtube.com/results?search_query=cum+e+la+liceul+de+arte

Succes.

| skyzooou explică (pentru dullcat):

Multumesc mult! happy

| dullcat a răspuns (pentru skyzooou):

Cu placere!