| Monyyyyy a întrebat:

Hey oare știți de ce nu mai pot intra pe Yahoo mail de pe laptop, nici măcar de pe telefon dacă intru cu motorul de Căutare

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La mine functioneaza perfect, incearca sa intri pe yahoo.com de pe alt browser (mozilla, Chrome etc) si sa scrii direct sus in bara de adresa yahoo.com sau https://mail. yahoo.com si nu prin search pe google

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce iti afiseaza cand incerci sa dai log in, mai exact?

| Monyyyyy explică (pentru dullcat):

Nimic, ca nu merge si cand încerc pe alt motor de căutare mă loghez da nu merge cere ceva număr telefon pentru siguranță dar zice ca poate ma taxează dacă trimite mesaj

| NLS a răspuns (pentru Monyyyyy):

Acolo unde cere numar de telefon pentru siguranta, ai de obicei un: "Aminteste-mi mai tarziu", sau ceva de genul asta.

| dullcat a răspuns (pentru Monyyyyy):

Pai stiam ca poti sari peste acea optiune de a introduce numarul de telefon.Si pe mine ma deranja, imi tot aparea mai mereu si nu mai stiu daca la un moment dat am acceptat sa-l trec acolo sau nu.Cred ca prima varianta.laughing Oricum, nu e mare lucru, e o masura de siguranta sa poti tu recupera contul in caz de ceva.

| georgcyc a răspuns:

Actualizează Google Chrome sau aplicatia yahoo mail daca o ai instalata pe telefon sau laptop. Actualizează din magazin play