| Zapaaacita a întrebat:

Buna, caut un desen/serial nici eu nu mai stiu foarte bine perioada 2007-2011 ( nu mai stiu sigur) era cu niste adolescenti care erau cantareti sau ceva de genul era difuzat pe un canal pentru copii dar nu mai stiu care din ele ( nickleodeon, minimax, jetix, cartoonnetwork) daca isi mai aduce aminte cineva va rog erau si fete si baieti vre 5 6 in " trupa" asa tin minte ca erau cantareti

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1231242 a răspuns:

In primul rand este disney channel lemonade mouth se numea filmul disneyhappy

| Zapaaacita explică:

Deci era cu oameni nu cu animeuri sa ne intelegem. Si daca stiti era un desen cu un caine care fusese baiat inainte dar a fost blestemat in caine... si trebuia sa faca fapte bune. Va rog numele daca stiti

| Zapaaacita explică:

Am gasit va multumesc! erau desenele de pe KidsCo daca mai tineti minte big grin se numeste desenul 100 fapte bune pentru eddie Mcdowd

| George90 a răspuns:

Lemonade mouth.