| DaVinci29 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti un film care sa fie viata voastra, pe care sa il traiti, care ar fi acela?

8 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Fast Five

| plasticsmile a răspuns:

Invincibilii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How to train your dragon.
Eu vreau sa fiu dragonul night fury! toothless tongue
Filmul pe care il traiesc acum, este o combinatie intre Fight Club pentru ca sunt the freakiest freaks of all freaks, In Time pentru ca timpul e cel mai mare dusman al meu si Shrek pentru ca nu sunt sanatoasa tun.

| PrincessSophie a răspuns:

Love me if you dare.

Răspuns utilizator avertizat
| danni004 a răspuns:

Un alt programel de facut bani online, cel mai usor, zic eu, intrucat nu trebuie sa faci nimic, este Gomez Peer Zone pe care tu trebuie sa il descarci de pe site, dupa ce te inregistrezi.
Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il ti deschis atunci cand doresti, cand sa spunem intrii pe messenger, facebook s.a.m.d. Esti platit atata timp cat il ti deschis.

Interesant, nu? Se pare ca da.

Nu esti inca inscris? intra pe http://www.gomezpeerzone.com/application-apply/?Referrer=illegald si fa bani cati vrei!

Pentru a face mai multi banuti trebuie sa cautati oameni care sa ii convingeti sa se logheze pe Gomez PEER de pe link-ul tau de refferal!

Mult succes

| obsi a răspuns:

Wanted

| andrei_9067 a răspuns:

Filmul Ar Fii Zombie Land uite linkul de la trailer:http://www.youtube.com/watch?v=071KqJu7WVo