| Diana_6039 a întrebat:

Cui ii place sa danseze? Dar sa cante?

9 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Si si dar raman la dans pentru ca nu am voce:X

| AnaEindragostita a răspuns:

Mie f ff f f ff mult cand aud o melodie orice tip incep sa dansez si dupa ce am ascultat-o sau chiar in timpul asta o fredonez funtica

| Meryem027 a răspuns:

Mie si ambele. happy La dans ma pricep, dar voce nu am, chiar daca sunt fata de muzicant (solist, chiar). Oricum pe acasa, concert in fiecare zi laughing)

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Mie...ambele love struck

| Ana a răspuns:

Mie, si sa dansez si sa cant, mai ales ca am vocebatting eyelashes nu ca ma laud big grin

| GuUumitza a răspuns:

Ador sa fac asta :X
in general, desenez cand sunt trista, sa ma calmez. Cand ma chinui la un desen uit de suparare, ma concentrez doar la ce fachappy

Cantat... o fac indiferent de starea de spiritlaughing muzica este viata mea si curand o sa merg la lectii de chitara si pian, dar prefer din voce si chiar sa scriu cantece[chiar daca sunt prostesti... e haios sa compui].

| EveTorres a răspuns:

Ambele eu traiesc prin muzica si dans.
multa lume imi spune ca ar trebui sa ma fac cantareata de fapt asta este visul meu. dar nu imi plac manelele. le urasc x-(. dar acum sincer eu cred c am voce si ca stiu sa dansez!
papapapapapapapapapa!

| raluca25 a răspuns:

Mielove struck ambelelove strucklove strucklove struck desi nu prea am voce blushing

| gargaritza_5474 a răspuns:

Mieeebig grin