| Denisbois a întrebat:

Pareri Acne Out capsule?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Daca nu sunt recomandate de un medic dermatolog in urma consultului, nu este ok sa iei la rand produse de pe net, suplimente, sa le testezi fata de cauza ta particulara in speranta ca poate vor da rezultate!

insa poti face in felul acesta daca totusi iti doresti asta, sa iei acest supliment (capsule) si pe langa asta sa folosesti si solutii de ingrijire a tenului acneic, adica un gel de curatare a fetei si o crema tratament si vezi dupa 30 de zile care este situatia tenului tau!

dar ca sa faci ceva sa aiba efecte notabile, eu zic ca mersul la medicul dermatolog este cel mai intelept lucru!