| maphiotul a întrebat:

Salut.
Ce problema poate avea o boxa la masina care dintr-o data nu mai merge?
Functioneaza,dar se aude incet.
Si daca e, e reparabila problema sau trebuie alte boxe?
Mersi

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Verifica casetofonul sa nu fie ars un final pune boxa care se aude mai sl\ab pe contactele boxei care merge bine si vezi este boxa sau aparatul defect.

| maphiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pfff...daca ar fi player-ul problema e ok ca e in garanție laughing
Am vorbit cu un electronist sau cum i zice, vineri o sa merg sa vada.
Ca eu nu ma pricep la chestii cu curent, am intrebat ca idee.
Mersii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru maphiotul):

Multumesc pentru funda, este bine ca o duce ti la un electrician auto el o sa verifice atit casetofonul cît si boxele, si daca este boxa arsa va recomanda el ceva o marca buna de boxe, eventual Blaupunkt sau JVC