| Ben1234 a întrebat:

Salut! Cum pot recupera o aplicație ștearsă cu tot ce era pe ea (mai exact un fișier apk). Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu poți, asta daca nu ai android 13-14 și posibil sa o fi arhivat din greșeală.
Pentru că dacă e așa, posibil sa existe 0.1% de a-ti recupera aplicația.

| Ben1234 explică (pentru Hyperion7):

Unde găsesc arhiva?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Ben1234):

Din ce vad aici, ar trebui sa reinstalezi aplicația pe care ai sters-o, dar nu știu dacă mai poți recupera și acel apk.
https://9to5google.com/2023/09/18/android-auto-archive-apps/

Despre ce aplicație e vorba și ce ai pierdut? Poate exista alta cale

| Ben1234 explică (pentru Hyperion7):

Newpipe o folosesc în locul aplicației Youtube.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Ben1234):

Pai newpipe nu vine cu alte apk-uri adiționale.(Asta am înțeles eu din întrebarea ta)
Daca nu găsești aplicația newpipe, aici e
https://newpipe.net/

| anonimul738374 a răspuns:

Nu-i nimic îți faci din nou aplicația pierdută