| Eli2000 a întrebat:

Acum 2 ani am fost impreuna cu un baiat, timp de o saptamana, intr-o tabara. Inca mai am sentimente pentru el, dar mi-e teama sa-i zic, pentru a nu strica prietenia care este intre noi. Se poarta foarte frumos cu mine, mereu imi cere ajutorul cand are ceva de rezolvat. Ce sa fac?
Sunt in clasa 7-a

Răspuns Câştigător
| Elisabeta24 a răspuns:

Si de ce timp de o saptamana? daca mai ai sentimente pentru el incearca sa afli daca si el mai are. ca de exemplu incearca sa il rogi sa-ti dea locul lui si daca il da atunci chiar mai are sentimente pentru tine. clasa a 7-a? esti pre tanara sa suferi in dragoste, sincer

1 răspuns:
| Eli2000 explică (pentru Elisabeta24):

Tabara a fost timp de o saptamana. Am fost un pic impreuna si la inceputul anului scolar. Acum sunt confuza. Cu mine se poarta foarte dragut. Chiar saptamana trecuta am stat impreuna in banca, dar cred ca ii place si de alte fete, deoarece se comporta la fel si cu ele.
Nu stiu ce sa fac. Suntem foarte buni prieteni, si mi-e rusine sa-i spun ca inca imi mai place de el. Cine stie, poate daca nu ii place de mine, poate nici prieteni nu vom mai fi, si nu as vrea sa se intample asta. A fost primul meu iubit, si din acest motiv incerc sa fim din nou impreuna. Ms oricum pentru raspuns