| anonim_4396 a întrebat:

Ajutați-ma! Ce sa fac 3 luni in casa? Nu pot ieși nicăieri doar in curte.

12 răspunsuri:
| Continchiscontsters a răspuns:

Cum adică doar în curte Doamne ferește

| sierra1 a răspuns:

" ilovemonkey: 3 luni in casa? Nu pot ieși nicăieri doar in curte."

parcă te-am mai intrebat (ai un alt cont, așa-i?)
- ești pedepsit sau
- ai vreo formă de handicap?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce motive nu vei putea iesi timp de 3 luni decat in curte?
Uite cateva idei:
-apuca-te de citit carti si studiat
-fa sport, poti face fitness in confortul propriei case sau poti iesi in curte, poate chiar la alergat
-poti asculta muzica, viziona filme si documentare, animeuri, podcasturi, joaca-te jocuri pe PC sau telefon
-invata o limba straina, deseneaza, coloreaza happy

| ilovemonkey a răspuns (pentru sierra1):

Nu m-ai întrebat pe mine… nu am mai pus aceasta întrebare pana acum

| ilovemonkey a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc happy

| sierra1 a răspuns (pentru ilovemonkey):

Fie DAR repet:
- ești pedepsit sau
- ai vreo formă de handicap?

să știm cum adaptăm răspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Postezi întrebări idioate pe TPU.

| Continchiscontsters a răspuns:

Lăsați copil în pace ce vreți sa facă? Are părinți Masonii car îl sechstreza în casa nu vedeți ce întrebare a ajuns sa pună copil asta ce sa fac 3 luni în casa? copil asta nu are părinți normali și sănătoși îl ține numai în casa ( Doamne ferește așa părinți Handicapați voi în loc să-l înțelegeți pe copilul asta săriți cu gura pe el ce dracu va apucă ma? copilul asta este clar ca în familia aia nu este nimic normal și bine și este ținut fără voința lui în casa și cu forța haideți sa nu mai fim așa ca cu răutate asta nu ajungem nicăieri

| Giulia911 a răspuns:

Cine te-a sechestrat?

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Giulia911):

Pai asta zici și eu frate copil asta este sechestrat de doi bolnavi mintali ca eu părinți nu-i pot numi nu are cum sub nicio forma aia nu-s părinți normali și sănătoși copilul ăsta o să stea 3 luni îți dai seama ce înseamnă 3 luni în casa? Doamne ferește o săi distrugă sănătatea la copilul ăsta nu știu ce fel se părinți are săracul copil da ăia doi trebuie tra la răspundere pentru cei fac lui copil asta nu ai cum frate să-l ți în casa un copil 3 luni de zile și numai în curte da cei copil asta? Un copil trebuie scos la aer în parc cu alți copii sa șea joace să-și facă pinteni de vârstă ei sa iai jucărioare s-o scoți la un suc sa mănânce ceva dulce și enorm de multe are nevoie un copil enorm iubirea părintească și Adevărată proiecție și o grămadă

| RAY a răspuns:

Cu cate blonde ești în casa? Îți recomand kamasutra

| darrio2007 a răspuns:

Nu spui si motivul.