| VaRogPlang a întrebat:

Ajutor. Sunt un baiat ce abia a împlinit 15 ani...Lucrul la care ma gândesc încontinuu este s3xul, cu orice femeie, oriunde si oricând. Am nevoie de ajutor, am încercat orice tehnica și tot nu pot scapa de gândurile mele perverse, la orice femeie la care ma uit încerc sa ma abțin din a-i vedea fundul și restul, însă gândurile nu le pot înfrânge. Va rog este foarte stresant sa văd ca niciun baiat nu simte la fel, sunt singurul care vrea s3x cu orice femeie, chiar dacă e profesoara; devin neatent și nu ma simt bine. Va implor dați-mi sfaturi ca sa combat aceste ganduri. Seriozitate va rog, sunt încă un copil și am nevoie de ajutor însă nu am pe cine sa întreb.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si altii gandesc la fel ca tine. Sa nu crezi ca esti singurul la varsta ta. Va veni si vremea ta.

| Rd79 a răspuns:

Pai na, laba e singura solutie care te scapa de hormoni. Banuiesc ca macar pentru o perioada nu te mai gandesti la sex dupa o laba, nu?

| Eireann a răspuns:

Ai 15 ani, la ce ai vrea sa te gandesti? Mai ales daca esti virgin sau nu ai avut prea multe contacte. Nu ai multe variante

| Plato a răspuns (pentru Eireann):

Ce zici de scoala? Nu s-ar putea gandi la scoala?

| Plato a răspuns (pentru Rd79):

Mai stiu eu o solutie pentru a scapa de hormoni. E din piele solutia, si cu catarama.

| Plato a răspuns:

Ocupa-ti timpul, ca sa n-ai timp sa te gandesti. Cand iti vin in cap, sapa in gradina, muta saci, cara pietre etc. Dupa aceea, doar de perversiuni nu-ti mai arde.
Totodata, ai putea sa faci ceva constructiv pentru varsta ta, precum sa citesti ceva.

| Rd79 a răspuns (pentru Plato):

Stii ca la unii le place solutia asta, nu?winking

| VaRogPlang explică:

Am încercat sa practic activității noi însă tot nu pot sa îmi iau gândul nici măcar când muncesc. La scoala ma uit 24/7 la profesoara/colege și nu ma pot concentra. Chiar încerc sa ma schimb dar nu pot. De asemenea m-am lăsat de la începutul anului de laba, cred ca ma sinucideam dacă o continuam căci ea numai inrautateste gandurile