| Kre a întrebat:

Aloha TPU!
poate sa imi spuna cineva(in special fetele) cum sa imi in drept parul, in afara de indreptator sau altceva care il poate arde! dau FUNDAAAA! merci. Astept raspunsurile voastre. Puuuup kiss

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Daca nu ai parul natural drept, nu poti face nimic sa-l indrepti decat cu placa.Te inteleg, nici eu nu vreau sa-mi ard parul(oricum nu ma lasa parintii) dar eu am parul natural mai drept.scuze,dar nu cred ca poti decat cu placa

| Kre explică (pentru SuperMagicSmile):

Paii,cam asta e problema,ca nu e drept natural,adica e putin si cret si drept,cind si cum,dar totusi,mie mama imi da voie cu placa,insa nu mereu,si asta-i problema, si vreau sa fac ceva, doar ca sa nu o mai folosesc.