| Anonima_4798 a întrebat:

Am 1, 65m si 47 kg. As vrea sa mai slabesc in solduri, si la picioare sa am mai multi muschi, pentru ca am solduri mari, si picioare mai subtiri! Aveti vreun sfat ceva?

2 răspunsuri:
| candycarrie a răspuns:

Mergi la aerobic sau intereseaza'te de exercitii speciale pentru solduri :* sau mergi la sala si daca exista ceva aparate care sa te scape de solduri o sa faci doar pe aparatele alea

| tweetyy a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu missshellyomytonguenumai ca am 1, 64 si 52 kg...eu am inceput sa alerg foarte mult (aproape in fiecare seara)dar daca asta este formatul nostru mai solduroasebig grinnu prea avem ce face...