| Mirunamir651 a întrebat:

Am 11 si il iubesc pe colegul meu de banca. Iubita lui a plecat in Anglia si se intoarce in august. Prietenul lui cel mai bun mi-a spus ca el ma place dar el mereu adduce vorba de ea. Inainte el nu vorbea cu ea si acum el vorbeste si ii da like-uri pe facebook. Ce sa fac? Il iubesc mult.

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fii mai amabila cu el, provoaca-l la discutii, incearca sa te apropii de el. Propune-i sa te conduca acasa la terminarea orelor.

| crys12 a răspuns:

Buna happy Pai draga mea, tu nu-l iubesti. Tot ce simti pentru el este un sentiment trecator sau pur si simplu il placi. A iubi inseamna mai mult de atat! Avand in vedere ca tu ai decat 11 anisori nu stii ce inseamna sa iubesti. Eu sunt mai mare decat tine si marturisesc ca sentimentul imi este strain.Dar o sa cresti si o sa ajungi la aceeasi concluzie, ca este mai mult de atat!

| crys12 a răspuns (pentru crys12):

Si inca ceva, baiatul de care iti place tie probabil a inceput sa tina mai mult la ea si sa socializeze mai mult. Ar fii mai bine sa stai in banca ta si daca intr-adevar te place iti va spune asta si se va desparti de iubita lui. Atat am avut de spus, sper ca te-am ajutat!winking

| marinageorgiana14 a răspuns:

Pune mana si invata mai fatuco, esti prea mica la 11 ani, ce dracu?

| Lia340 a răspuns:

Nu este bine sa te complici cu dragostea la aceasta varsta.E PREA DEVREME! Pe tine acum trebuie sa te preocupe! Bucura-te de copilarie! happyDaca nu vrei sa ai probleme mai tarziu.

| frostxtq a răspuns:

Lasa-l in pace. Nu te iubeste pe tine ci pe prietena lui cum e si normal. Nu asculta ce zice lumea, sigur baiatul ala ti-a spus ca acest te place doar ca sa te puna pe jar. E plina lumea de baieti, iar la 11 ani cati ai asta e o iubire trecatoare. O sa mai iubeste vreo 200 de baieti pana sa poti spune ca ai gasit marea dragoste.

| 愛日本 a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti la 11 ani in asa fel.
In locul tau m-as bucura de copilarie, pentru ca urmeaza vremuri grele!

| Mirunamir651 explică:

Merci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru marinageorgiana14):

La 18 ani o sa ajunga pe strada si o sa se fufuleasca pe banisori.

| marinageorgiana14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca vad maine poimaine ca va spune: hey TPU, am facut prima data sex cu colegul meu, e posibil sa raman insarcinata? laughing)))

| ʚïɞ_Cristina_2000 a răspuns:

Eu la 11 ani ma mai jucam cu papusile, serios acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru marinageorgiana14):

laughing) Ai merita funda! laughing)

| marinageorgiana14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multam laughing