| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa fac rost de cativa bani asa pentru cele de folos ale unui baiat de varsta mea.Cum pot sa castig ceva bani?

4 răspunsuri:
| Aldercy a răspuns:

Poţi să împarţi ziare în fiecare sâmbătă pentru magazine Kaufland, Billa, lidl, Dedeman, Profi. Primeşti cam 50 de lei pe zi parcă. thinking

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 explică (pentru Aldercy):

Altceva? Asta cred ca ar trebui sa ma duc sa le iau de la un sediu si altelebig grin. Ceva ce pot face de exemplu la calculator si sa scot sigur cativa bani nu imi trebuie mie zeci de milioane

| Aldercy a răspuns (pentru AnnonomusAnonimusAnonimus2013):

Să instalezi programe unor prieteni, să le repari calculatorul. Şi le iei cam în jur de 5-10-20 de lei. Cam asta e thinking

| onasis1961 a răspuns:

Momentan,nu poţi să faci. Aşteaptă până la 16 ani.Nu se încurcă nimeni cu minori că este penală treaba.