| gorilas34 a întrebat:

Am 16 ani si sunt foarte mic in talie si nu mai sunt ca sunt slab(50kg si cam 1.70 inaltime).In loc sa am o burta mai "lata"(nu stiu cum sa ma exprim prea bine) sunt asa mai rotunjiori si nici nu mi se vad pectorali.Cam cate abdomene ar trebui sa fac pe zi sau ce alt exercitiu imi recomandati ca sa ma dezvolt un pic si sa imi fac pectoralii mai mari?

Răspuns Câştigător
| KDily a răspuns:

Poi faci o suta cu pauza bineinteles:D. si aici poti vedea cum se fac corect:P
http://www.getfit.ro/......enele.html

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Du-te la sală.

| XDeiutzaX a răspuns:

Fa 20 de flotari, 100 abdomene eu am facut si a dat rezulatate. Poti sa maresti exercitiile in fiecare zi.

| KDily a răspuns:

Pai. de incalzire pana te obisnuiesti faci 100. apoi incepi dupa catva timp cu 500 apoi progresezi daca mai potibig grinbig grin.dar oricum mai ai timp sa te dezvoltiwinking:X:X

| gorilas34 explică (pentru KDily):

Unde pot vedea cum se fac abdomenele corect? ...Si trebuie sa fac cate o serie de 100? ...eu fac o serie de 30 si sunt extenuat

| KDily a răspuns (pentru gorilas34):

Poi faci o suta cu pauza bineinteles:D. si aici poti vedea cum se fac corect:P
http://www.getfit.ro/......enele.html

| Pastila_ZambeteDintr-o_1995 a răspuns:

..pai ar trebui sa faci flotari, la cei de la mine din clasa a functionat si se vede si diferentawinkingfunda?