| Deiutza_1951 a întrebat:

Am auzit ca Botezatu a facut infart in Turcia. E adevarat?

16 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Da, este. Are probleme cu inima.

| TheMarius a răspuns:

Hi hi hi...
Am auzit ca @Deiutza_1951 habar n-are sa scrie ~corect, este oare adevarat? sau va ramane doar un mister...

infarct **si NU** infart.
Nu mai poluati SI mediul virtual cu incompetenta voastra.

| byeddy a răspuns:

Da,nu mai ai nici o sansa sa devi manechinul luilaughing

neluL
| neluL a răspuns:

Infarct. Da este adevarat si nu e de ras!

sursa
http://www.agentia.org/......38197.html

| NoNameInAction a răspuns:

Da, uite de unde aflii mai multe:http://www.realitatea.net/......61841.html

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da

| vasibbv a răspuns:

Se pare ca a facut infarct
Asta e se mai intampla nu e singurul care face, zilnic se intampla asta pe pamant.
Sa mai aibe si el grija de el ca este singurul vinovat de sanatatea lui. Oricum este de apreciat daruinta pe care o afiseaza fata de munca lui, este un fel de Michael Jackson, datorita simplului fapt pentru ca-si iubeste meseria si vrea ca totul sa iasa perfect.

| Assu53 a răspuns:

Da asa este... cam nasol pentru el happy si nu este de raswinking

| ToxicLollipopx a răspuns:

E adevarat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti pare bine smug?

| RoseOfTheFire a răspuns:

Da si nu inteleg unde este amuzamentul?

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru TheMarius):

Bine punctat.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Daca ar fi fost tac'tu sau ma'ta ai mai fi ras?!
"Uite cum rade animalu' ".

| Timeea2001 a răspuns:

Da

| SimonaNicoleta? a răspuns:

Da,asa este. Dupa cum bine stie aproape toata lumea, el are probleme cu inima...
*-*

| Doηηa a răspuns:

Și ce-i așa de amuzant?
Dacă tu ai face un infarct și noi am râde de situația ta ar fi totul "ok"nu?
Nu este frumos să râzi de necazul altuia, mai ales că aici este vorba de sănătatea unui om.
Urât din partea ta!