| gabrielllla a întrebat:

Am auzit ca daca stai atarnat de o bara si cu o greutate prinsa de picioare ai putea sa mai cresti in inaltime. voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Nu este adv, k daca iti lungeste picioarele, muschii sunt flexibili, si revin la forma initiala, deci nu ai cum sa te inalti, daca te lungeste ptuin, apoi revi cum ai fost, deci nu ai cum...in schimb daca practici inotul sau bachetul, ai mai multe sanse de inaltare...

nony
| nony a răspuns:

Incearca si cu un streang.rolling on the floor rolling on the floor

| Ana a răspuns:

Nu e adevarat happy

| yuli10 a răspuns:

Daca te balansezi pe o bara, de ex din aceea de covoare, in fiecare zi o sa mai cresti. eu nu am facut asta intentionat, dar cand eram mai mica mi se parea distractiv, ca na eu nu aveam net si telefon etc. tongue

| alexdop21 a răspuns:

Monyk16 are si nu drepate, asociate cu sportul si cu miscarea da te pot ajuta sa cresti, dar nu te astepta sa cresti inca 10 cm, ci doar undeva pe la 2-3 cm intr-o perioada destul de mare de timp, dar cel mai bine cauta sa faci un sport cum ar fi:
volei, handbal, baschet, inot etc! Dar fereste-te de sporturi la care sa iti folosesti muschi asemeanea mesului la sala de forta sau de ce nu rugby!

| den a răspuns:

Asta e buna raurolling on the floor... unde ai auzito? incearca si vei afla. dar nu cred ca e posibil laughing

| anda_1885 a răspuns:

Monik are dreptate, poti adauga si voleiul, dar toate trebuie practicate saptamanal si nu lunar cum fac unii,

parerea mea: ai sa iti disloci u cv pana la urma daca incerci

| MissCamelia a răspuns:

O sa afli singura ca nu e asatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu am stat atarnata cu aminile de o bara si parcamam inaltat dar fara greutati in maini